Chorujemy coraz więcej i dłużej

Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł pod tytułem: Chorujemy coraz więcej i dłużej,

w którym piszą, że "Mieszkańcy Dolnego Śląska chorowali w 2025 roku przez 18,4 mln dni.".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.


W tym czasie pojawiły się także inne wiadomości lokalne na podobny temat: