Nowe limity od czerwca - emeryci i renciści mogą dorobić więcej
Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł
pod tytułem: "Nowe limity od czerwca - emeryci i renciści mogą dorobić więcej",
w którym piszą, że
"Od 1 czerwca pracujący emeryci i renciści mogą osiągać wyższe przychody z dodatkowej pracy.".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.