Chorujemy coraz więcej i dłużej
Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł
pod tytułem: "Chorujemy coraz więcej i dłużej",
w którym piszą, że
"Mieszkańcy Dolnego Śląska chorowali w 2025 roku przez 18,4 mln dni.".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.