Fałszywy alarm na dworcu w Görlitz

Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł pod tytułem: Fałszywy alarm na dworcu w Görlitz,

w którym piszą, że "W piątek (19.06) po godzinie 17:00 patrol Policji Federalnej odkrył pozostawioną bez opieki walizkę na peronie 9/10 dworca kolejowego w Görlitz. Poszukiwania właściciela zakończyły się niepowodzeniem.".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.