Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich z kolejnym dofinansowaniem Erasmus+!

Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł pod tytułem: Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich z kolejnym dofinansowaniem Erasmus+!,

w którym piszą, że "Z przyjemnością informujemy, że Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu otrzymało dofinansowanie w ramach programu Erasmus+ Akcja 1 Mobilność uczniów i kadry edukacji szkolnej (KA121-SCH).".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.