Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich z kolejnym dofinansowaniem Erasmus+!
Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł
pod tytułem: Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich z kolejnym dofinansowaniem Erasmus+!,
w którym piszą, że
"Z przyjemnością informujemy, że Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu otrzymało dofinansowanie w ramach programu Erasmus+ Akcja 1 Mobilność uczniów i kadry edukacji szkolnej (KA121-SCH).".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.