Gdy natura budzi lęk

Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł pod tytułem: Gdy natura budzi lęk,

w którym piszą, że "Lęk, dyskomfort, wstręt. To emocje, które coraz częściej wywołuje w nas natura, wynika z badań przeprowadzonych przez szwedzkich naukowców z Uniwersytetu w Lund. Badacze nazwali to zjawisko biofobią. Coraz wyraźniej widać je także wśród Polaków.".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.