Gdy natura budzi lęk
Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł
pod tytułem: Gdy natura budzi lęk,
w którym piszą, że
"Lęk, dyskomfort, wstręt. To emocje, które coraz częściej wywołuje w nas natura, wynika z badań przeprowadzonych przez szwedzkich naukowców z Uniwersytetu w Lund. Badacze nazwali to zjawisko biofobią. Coraz wyraźniej widać je także wśród Polaków.".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.