Nowa stolarka okienna na poddaszu Liceum Ogólnokształcącego w Zgorzelcu – zakończono I etap inwestycji

Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł pod tytułem: Nowa stolarka okienna na poddaszu Liceum Ogólnokształcącego w Zgorzelcu – zakończono I etap inwestycji,

w którym piszą, że "9 czerwca 2026 r. dokonano odbioru I etapu robót budowlanych realizowanych w ramach zadania pn. Termomodernizacja stolarki okiennej poddasza użytkowego Liceum Ogólnokształcącego w Zgorzelcu.".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.