Gmina Bogatynia z dofinansowaniem

Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł pod tytułem: Gmina Bogatynia z dofinansowaniem,

w którym piszą, że "W Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu burmistrz Wojciech Dobrołowicz, Skarbnik Gminy Monika Niklas oraz Wojewoda Dolnośląski Anna Żabska podpisali umowę na dofinansowanie dla Gminy Bogatynia.".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.