Pociągi wodorowe i bateryjne na Dolnym Śląsku? Trzech wykonawców w kolejnym etapie!

Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł pod tytułem: Pociągi wodorowe i bateryjne na Dolnym Śląsku? Trzech wykonawców w kolejnym etapie!,

w którym piszą, że "Partnerstwo innowacyjne, które w nietypowym postępowaniu zaproponowały Koleje Dolnośląskie producentom pociągów, spotkało się z zainteresowaniem aż czterech wykonawców. Dolnośląski przewoźnik do dalszego etapu zakwalifikował trzech producentów.".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.