Dwie złote Osy

Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł pod tytułem: Dwie złote Osy,

w którym piszą, że "Natalia Pomonicka oraz Kornelia Kowalska zdobyły złote medale podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w Oleśnicy.".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.