Dwuletnia samica wielbłąda w Zoo Görlitz wydała na świat źrebię

Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł pod tytułem: Dwuletnia samica wielbłąda w Zoo Görlitz wydała na świat źrebię,

w którym piszą, że "Zbliżający się długi czerwcowy weekend, to okazja aby odwiedzić małego Sonama oraz wiele innych młodych zwierząt.".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.