Zmiana stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł pod tytułem: Zmiana stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi,

w którym piszą, że "Informujemy, że od 1 lipca 2026 r. stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie Gminy Zgorzelec będzie wynosiła 47 zł miesięcznie od osoby.".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.