Nowe limity od czerwca - emeryci i renciści mogą dorobić więcej

Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł pod tytułem: Nowe limity od czerwca - emeryci i renciści mogą dorobić więcej,

w którym piszą, że "Od 1 czerwca pracujący emeryci i renciści mogą osiągać wyższe przychody z dodatkowej pracy.".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.