Nowa stolarka okienna na poddaszu Liceum Ogólnokształcącego w Zgorzelcu – zakończono I etap inwestycji
Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł
pod tytułem: "Nowa stolarka okienna na poddaszu Liceum Ogólnokształcącego w Zgorzelcu – zakończono I etap inwestycji",
w którym piszą, że
"9 czerwca 2026 r. dokonano odbioru I etapu robót budowlanych realizowanych w ramach zadania pn. Termomodernizacja stolarki okiennej poddasza użytkowego Liceum Ogólnokształcącego w Zgorzelcu.".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.