Gmina Bogatynia z dofinansowaniem
Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikowa艂 artyku艂
pod tytu艂em: "Gmina Bogatynia z dofinansowaniem",
w kt贸rym pisz膮, 偶e
"W Dolno艣l膮skim Urz臋dzie Wojew贸dzkim we Wroc艂awiu burmistrz Wojciech Dobro艂owicz, Skarbnik Gminy Monika Niklas oraz Wojewoda Dolno艣l膮ski Anna 呕abska podpisali umow臋 na dofinansowanie dla Gminy Bogatynia.".
Zach臋camy do przeczytania wiadomo艣ci na stronie portalu zgorzelec.info.