Dwie złote Osy
Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł
pod tytułem: "Dwie złote Osy",
w którym piszą, że
"Natalia Pomonicka oraz Kornelia Kowalska zdobyły złote medale podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w Oleśnicy.".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.