Dwuletnia samica wielbłąda w Zoo Görlitz wydała na świat źrebię
Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł
pod tytułem: "Dwuletnia samica wielbłąda w Zoo Görlitz wydała na świat źrebię",
w którym piszą, że
"Zbliżający się długi czerwcowy weekend, to okazja aby odwiedzić małego Sonama oraz wiele innych młodych zwierząt.".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.