Zmiana stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi
Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł
pod tytułem: "Zmiana stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi",
w którym piszą, że
"Informujemy, że od 1 lipca 2026 r. stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie Gminy Zgorzelec będzie wynosiła 47 zł miesięcznie od osoby.".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.