Zmiana stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł pod tytułem: "Zmiana stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi",

w którym piszą, że "Informujemy, że od 1 lipca 2026 r. stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie Gminy Zgorzelec będzie wynosiła 47 zł miesięcznie od osoby.".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.