Octavian Ursu z drugą kadencją
Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł
pod tytułem: "Octavian Ursu z drugą kadencją",
w którym piszą, że
"Obecny burmistrz Octavian Ursu wyraźnie wygrał w drugiej turze z Sebastianem Wippelem.".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.