Octavian Ursu z drugą kadencją

Dnia zgorzelecki portal zgorzelec.info opublikował artykuł pod tytułem: "Octavian Ursu z drugą kadencją",

w którym piszą, że "Obecny burmistrz Octavian Ursu wyraźnie wygrał w drugiej turze z Sebastianem Wippelem.".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu zgorzelec.info.